Bolący problem “nowych dziur w systemie” – oficjalne przeprosiny – dla wszystkich.

Postanowiłem przeprosić za moje jakże haniebne zachowanie na tegorocznej imprezie integracyjnej, której uczestnikiem byłem po raz 3, a która to impreza organizowana jest przez najfajniejszych ludzi jakich poznałem.

Postanowiłem przeprosić tutaj, ponieważ chciałem zrobić to z pominięciem całego zamieszania związanego z wydarzeniami, które były przyczynkiem do powstania zdjęcia, które zamieściłem w swoim wpisie na portalu.

Piotrze, Szanowna Redakcjo, drodzy partnerzy i wszyscy pokrzywdzeni – serdecznie przepraszam, że “dziury w systemie” okazały się tak poważne, jak ja byłem niepoważny pisząc tamten wpis. Wpis o niczym, wpis o dziurach w systemie, który nie został wymieniony z nazwy. O kontaktach z rzecznikiem prasowym dewelopera nie wymienionego z nazwy, o tym, że te “dziury w systemie” mogły wywołać niepokoje społeczne, ponieważ stwarzały zagrożenie korzystania z mobilnych urządzeń do wypoczynku i rekreacji. I o tym, że deweloperom tego “systemu” nie zależy na niczym innym niż wydojeniu klientów.

Piotrze – przepraszam za to, że w tym wpisie wykorzystałem poniższy fragment Twojego zdjęcia:

dziury w systemieOczywiście zrozumiałym dla mnie jest, że każdy z Twoich znajomych mógł Cię bezbłędnie na tym zdjęciu rozpoznać, co oczywiście wskazano mi w komentarzach pod tym wpisem przed jego usunięciem.

W pełni rozumiem również, iż wpis ten (który zamieszczam poniżej) był zbyt kontrowersyjny (o czym poinformował mnie jeden z moderatorów po kolejnym usunięciu tego wpisu) , że nie mógł pozostać na moim blogu.

dziury

I oczywiście Piotrze, w pełni zrozumiałym jest dla mnie fakt, że zdjęcie z fotorelacji na żywo, które przedstawia Cię w nieco “pełniejszym” wymiarze, 73 komentarze pod nim i 29 oddanych na nie głosów jest zdecydowanie lepsze, ponieważ autorzy niektórych komentarzy wymieniają Cię z nicka, natomiast ja w moim wpisie nie wspomniałem o Tobie.

Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie.

Co ciekawe natomiast, faktycznie system zaczyna być mocno dziurawy, co okazało się przed samym wyjazdem z tego pięknego miejsca

WP_20140707_003Jednak społeczność, która okazała się jak zwykle bardzo pomocna, po nagłośnieniu tego tematu, wbrew deweloperom, wypuściła pierwszą łatę, która pozwoli być może zapobiec potencjalnym niepokojom społecznym.

łataŁata okazała się naprawdę prosta w instalacji, wydaje mi się, że każdy w miarę rozwinięty manualnie użytkownik da sobie radę z jej instalacją.

Mam nadzieję, że taka oficjalna forma przeprosin dla wszystkich, których mój wpis dotknął pozwoli nam zapomnieć o tym nieporozumieniu.

2 thoughts on “Bolący problem “nowych dziur w systemie” – oficjalne przeprosiny – dla wszystkich.

  1. Jako osoba będąca w temacie powiem tylko, że cała ta sytuacja to jedno wielkie nieporozumienie. Brak kompetencji pewnych osób jest nieco smucący. Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego w takim wpisie. Wg mnie absolutnie nic, ale ta sytuacja to najpewniej kolejna dziura w systemie…

  2. Niestety na ostatnim Hot Zlocie wśród części moderatorów bloga i współpracowników pojawiło się kółeczko wzajemnej adoracji, które podważyło nawet decyzję redakcji. Co prawda Shaki81 przegiął palę umieszczając ten wpis na głównej bloga, ale wystarczyło zdjąć wpis z głównej i byłoby po sprawie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.