Konkurs z HyperX

Jestem fanem firmy Kingston, który korzysta z jej produktów od lat, bardzo cieszy mnie rozwój marki HyperX, ich słuchawki z serii Cloud są niedoścignionym wzorcem w swoim przedziale cenowym. Sam ich używam, przez co u mnie w domu zdarzały się ciekawe i niejednokrotnie zabawne sytuacje.

hx-cloud-white-prod1HyperX ogłosił ostatnio premierę nowych dysków PCIE serii Predator, czy pamięci DDR4 SODIMM. Wypuścił również świetne podkładki HyperX FURY, z których największa jest rozmiaru małego koca (42×90 cm).

W związku z tymi nowościami, mam dla Was konkurs, w którym będzie można zdobyć jedną z trzech ciekawych nagród.

Będą trzy pytania związane z HyperX, które będę publikował na swoim blogu, jednak odpowiedzi należy udzielać na fanpage djDziadek.pl na Facebook.

Czy są jakieś warunki, które trzeba spełnić? Tak, w zasadzie dwa – udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie i polubić fanpage HyperX Polska.

Dlaczego taka forma konkursu?

Ponieważ nie chę nikogo zmuszać do rejestracji konta na moim blogu.

Każdorazowo pytanie zadawane będzie w formie nowego wpisu na blogu i ogłaszane na fanpage djDziadek.pl na FB. Zawierać będzie termin, do którego można udzielać odpowiedzi i przewidzianą nagrodę.

Każdy ma szanse na wygraną, ponieważ spośród autorów prawidłowych odpowiedzi udzielonych w terminie zostanie wybrany jeden autor, który otrzyma wymienioną nagrodę na mój koszt. Otrzymanie nagrody nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów, a dane adresowe (które muszę otrzymać w celu realizacji wysyłki) nie będą nigdy nikomu przekazane ani przetwarzane w żadnym innym celu.

Po każdym wyborze laureata, zostanie on poinformowany w komentarzu pod pytaniem, oraz informacją za pomocą komunikatora FB, ze szczegółami dotyczącymi wysyłki nagrody.

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i powodzenia.

Pierwsze pytanie już jest – TUTAJ

Drugie pytanie jest – TUTAJ

Trzecie pytanie już jest – TUTAJ

1 myśl w temacie “Konkurs z HyperX

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.